Dejo un uzlabo attiecības

Dalies un atbalsti mūs

Pieci veidi, kā deju nodarbības var uzlabot jūsu attiecības

Vai meklējat jaunu un jautru veidu, kā atjaunot saikni ar savu partneri? Ir viegli nokļūt ikdienas rutīnā, piemēram, vedot bērnus no skolas un skriet uz pārtikas preču veikalu. Laika gaitā jūs varat atstāt sajūtu, ka gandrīz nekad neredzat savu dzīvesbiedru. Tas var atstāt pāriem sajūtu, ka viņu attiecībās nav spontanitātes vai it kā viņi attālinājušies.

Tāpēc ir tik svarīgi pavadīt laiku kopā kā pārim. Tagad tas nenozīmē kopīgu kopīgas mājas savākšana, vai aizbraukt paskatīties bērna futbola spēli. Kāpēc neizmēģināt dalīties ar kādu jaunu aktivitāti, piemēram, deju nodarbībām? Tās ir ne tikai lielisks veids, kā atjaunot saikni ar partneri, bet arī uzlabot jūsu attiecības

Pavadiet vairāk laika kopā: veltot laiku, kas nepieciešams, lai apgūtu tango vai viltīgus balles deju skaitļus, būs jāpavada diezgan daudz laika ar savu partneri. Jaunais izaicinājums noteikti tuvinās jūs. Turklāt viss ir jautrāk, ja to darāt ar kādu, kuru jūs patiešām mīlat.

Uzlabota komunikācija: Dejošanai ar partneri nepieciešama ārkārtēja koordinācija, jo divi cilvēki būtībā pārvietojas kā viens. Tas nav iespējams, nezinot, kā sazināties ar deju partneri gan mutiski, gan ar ķermeņa valodu. Daudzi jaunie dejotāji ir pārsteigti par to, kā šīs komunikācijas prasmes izpaužas ārpus deju grīdas tikai pēc dažām nodarbībām.

Uzziniet jaunas lietas par otru: nav labāka veida, kā izprast mīļotā stiprās un vājās puses, kā tikai kopīgi apgūstot jaunu prasmi. Jums būs iespēja dalīties un atzīmēt viens otra progresu katra pāra deju nodarbībā.

Paaugstināta tuvība: Dejošanai nepieciešama ārkārtēja tuvība – gan fiziski, gan garīgi. Jums un jūsu partnerim ir ne tikai jāapmierina fiziskā tuvība, bet tas jāpārnes arī uz garīgo pusi. Centīgajiem partneru dejotājiem jāiemācās domāt un kustēties sinhroni. Zinot, ka jūsu mīlestība un tuvība pārsniedz fizisko sfēru, pastāv zināms romantikas līmenis. Tas palīdzēs jums un jūsu partnerim justies vairāk saistītiem visos dzīves aspektos.


Kopā apgūstiet jaunu prasmi: Vislabākā daļa no pāra deju klases apmeklēšanas? Jums tas jādara kopā. Tā ir lieliska iespēja atcerēties, kāpēc jūs vispār iemīlējāt savu partneri. Strādājot kopā, apgūstot jaunu prasmi, šī saikne tikai uzlabosies un nostiprināsies.